یک طرفه سازی معابر در دستورکار شهرداری

یک طرفه سازی معابر در دستورکار شهرداری
اکتبر 18, 2018
32 بازدید

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از اجرای طرح آمارگیری ترافیکی در یزد خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت 400آمارگیر و در روزهای 28 و 29 آبان ماه اجرایی خواهد شد. پایگاه خبری دانا – حمید دهقان بنادکی از اجرای طرح آمارگیری ترافیکی در یزد خبر داد و گفت: این طرح با […]

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از اجرای طرح آمارگیری ترافیکی در یزد خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت 400آمارگیر و در روزهای 28 و 29 آبان ماه اجرایی خواهد شد.

پایگاه خبری دانا – حمید دهقان بنادکی از اجرای طرح آمارگیری ترافیکی در یزد خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت 400آمارگیر و در روزهای 28 و 29 آبان ماه اجرایی خواهد شد.

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری هدف از اجرای این طرح را برداشت اطلاعات ترافیکی درراستای تدوین چشم‌انداز در این حوزه دانست و اظهار داشت: با اطلاعات به‌دست‌آمده در این طرح برنامه 10 ساله چشم‌انداز ترافیک یزد تدوین خواهد شد بنابراین از همه دستگاه‌های ذی‌ربط خواهشمندیم همکاری لازم را با آمارگیرها داشته باشند.

وی همچنین از شروع مطالعات یک‌طرفه سازی معابر یزد هم خبر داد و ابراز داشت: در تلاشیم تا کار این مطالعات هرچه زودتر به پایان برسد و پس از تائید در مراجع ذیصلاح تا انتهای سال اجرایی شود چراکه این اقدام می تواند نقش مؤثری در بالا بردن سطح کیفی و ایمنی معابر داشته باشد.

برچسب‌ها:, , , ,