پیاده رو سازی بلوار استقلال با آسفالت بازیافتی برای اولین بار در سطح منطقه یک

پیاده رو سازی بلوار استقلال با آسفالت بازیافتی برای اولین بار در سطح منطقه یک
آگوست 18, 2020
50 بازدید

سرپرست منطقه یک شهرداری یزد از اجرای فاز اول عملیات ساماندهی و پیاده روسازی بلوار استقلال با مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع و هزینه سه میلیارد ریال خبر داد.  حمید دهقان بلوار استقلال را یکی از بلوارهای پر تردد سطح منطقه عنوان کرد و گفت: عملیات جمع آوری نخاله های موجود در پیاده […]

سرپرست منطقه یک شهرداری یزد از اجرای فاز اول عملیات ساماندهی و پیاده روسازی بلوار استقلال با مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع و هزینه سه میلیارد ریال خبر داد.

 حمید دهقان بلوار استقلال را یکی از بلوارهای پر تردد سطح منطقه عنوان کرد و گفت: عملیات جمع آوری نخاله های موجود در پیاده رو، بازسازی باغچه ها، اصلاح و بازسازی سنگ جدول و اصلاح شیب بندی کف و رفع موانع در دستورکار این منطقه قرار گرفت که در حال اجرا می باشد.

سرپرست منطقه یک شهرداری یزد با بیان اینکه پیاده روهای شهری به عنوان بخشی از زیرساخت های پایه ای شهر، نقش مهمی در ارائه خدمات به شهروندان با تسهیل و تسریع در تردد و کاهش بار ترافیکی ایفا می کند، از اینرو یکی از اقدامات و وظایف عمرانی مهمی بر عهده شهرداری ها گذاشته شده است که اجرای این طرح می تواند بخش زیادی از این اهداف را فراهم آورد.

وی با بیان اینکه استفاده از آسفالت بازیافتی برای پیاده روسازی برای اولین بار سطح منطقه در حال اجراست، کیفیت مطلوب، کاهش آلودگی های زیست محیطی و صرفه اقتصادی و کاهش هزینه ها را از مزایای استفاده از آسفالت بازیافتی برشمرد.

برچسب‌ها:, , , , , ,