حمید دهقان بنادکی به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب شد

حمید دهقان بنادکی به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب شد
مارس 18, 2020
34 بازدید

شهردار شهر جهانی یزد طی حکمی حمید دهقان بنادکی را به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب کرد. جمال الدین عزیزی طی حکمی حمید دهقان بنادکی را به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب کرد. شهردار شهر جهانی یزد در این ابلاغ آورده است: ثبت یزد در فهرست میراث جهانی، به معنای گشایش افق […]

شهردار شهر جهانی یزد طی حکمی حمید دهقان بنادکی را به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب کرد.

جمال الدین عزیزی طی حکمی حمید دهقان بنادکی را به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب کرد.

شهردار شهر جهانی یزد در این ابلاغ آورده است:

ثبت یزد در فهرست میراث جهانی، به معنای گشایش افق های نو پیش روی این شهر تاریخی است، لذا شخصیت و جایگاه متمایز شهر در گروی نگرش جدید و متفاوت ما نسبت به مقوله مدیریت شهری خواهد بود و حفظ این میراث سترگ مستلزم حسن تدبیر کارگزاران در بهره گیری از ظرفیت ها، مسئولیت پذیری برای رفع کاستی ها و تلاش برای ساخت شهر الگوی ایرامی اسلامی است.

لذا با استعانت از خداوند متعال و نظر به شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست منطقه یک منصوب می شوید.

امید است در پرتو عنایات الهی و بهره گیری از دانش اندوخته سازمانی و تجربه و تخصص سرمایه های انسانی و استفاده از فناوری های نوین در برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم به منظور تسریع و شفافیت در ارائه خدمات و توسعه عمرانی و فرهنگی شهر اهتمام ویژه برای تحقق اهداف و پیشبرد امور در جهت ارتقای خدمت رسانی به مردم شریف یزد، موفق و مؤید باشید.

برچسب‌ها:, , , ,